Англија едвај ја победи Словачка, но и понатаму за букмејкерите е прв фаворит на ЕП

Европското првенство во Германија стигна до четвртфиналето и тие натпревари се закажани за во петок и сабота. Познати се и четвртфиналните парови, а најголемото дерби го играат Германија и Шпанија, додека подобриот од тој дуел ќе вкрсти со Франција и Португалија, додека на другата страна Англија ја има улогата на фаворит. Англичаните во четвртфиналето ќе …

Англија едвај ја победи Словачка, но и понатаму за букмејкерите е прв фаворит на ЕП Read More »

Прашање на неделата:

Coming Soon
Дали очекувате повисок стандард со новата влада?
Дали очекувате повисок стандард со новата влада?
Дали очекувате повисок стандард со новата влада?

Англија едвај ја победи Словачка, но и понатаму за букмејкерите е прв фаворит на ЕП

Европското првенство во Германија стигна до четвртфиналето и тие натпревари се закажани за во петок и сабота. Познати се и четвртфиналните парови, а најголемото дерби го играат Германија и Шпанија, додека подобриот од тој дуел ќе вкрсти со Франција и Португалија, додека на другата страна Англија ја има улогата на фаворит. Англичаните во четвртфиналето ќе …

Англија едвај ја победи Словачка, но и понатаму за букмејкерите е прв фаворит на ЕП Read More »

ФОТО | Холандски рај среде Карибите: Еден од најшарените градови во светот, полн со живописни улици, продавници и историски градби

Невообичаена архитектура, бројни канали, прекрасни лалиња, стари ветерници, велосипеди, црвени фенери, Ребрант и Ван Гог… Веројатно, веднаш помисливте на Холандија, една од најпосебните туристички дестинации во Европа, пишува „Путни кофер“. Но, што ако додадеме песочни плажи, коктели, нуркање со желки, луда летна атмосфера и кристилчно чисто море? Можеби ова не ви е прва асоцијација за …

ФОТО | Холандски рај среде Карибите: Еден од најшарените градови во светот, полн со живописни улици, продавници и историски градби Read More »