• самоубиство

Припадничка на американската армија и инфлуенсерка изврши самоубиство по роденденот на нејзината ќерка

Припадничката на американската армија и фитнес инфлуенсерка Мишел Јанг (34) изврши самоубиство неколку дена по 12-тиот роденден на нејзината ќерка, пишува „Дејли Мејл“. Само неколку дена претходно, Јанг на Инстаграм споделила фотографија од 12-тиот роденден на нејзината ќерка Грејси. „Среќен роденден на најслаткото девојче што некогаш сум ја познавала. Грејси е смешна, амбициозна, љубезна, сочувствителна, …

Припадничка на американската армија и инфлуенсерка изврши самоубиство по роденденот на нејзината ќерка Read More »