• препорачано

Бразилец се раздели со четири од осумте сопруги: Барам нови жени, треба да го наполнам креветот

Бразилецот Артур О Урсо веќе некое време функционира во полигамна заедница со осум сопруги, но поради несогласувања решил да се разведе со четири од нив, пишува „Дејли стар“. Познатиот фотомодел и инфлуенсер се венчал со своите сопруги во Сао Паоло и оттогаш тие честопати зборуваат за својот невообичаен однос во медиумите. Иако првично требало да …

Бразилец се раздели со четири од осумте сопруги: Барам нови жени, треба да го наполнам креветот Read More »