• плејбој

Модел на „Плејбој“ пронајдена мртва на 45 години, полицијата започна итна истрага

Моделот на „Плејбој“ и „Максим“, Масуими Макс е пронајдена мртва во својот дом во Лас Вегас. Таа имаше само 45 години, пишува „ТМЗ“. На местото на настанот се појавила брза помош веднаш штом полицијата добила повик поврзан со трагичниот настан. Нема сомнеж дека се работи за насилна смрт, но истрагата секако е брзо започната. Причината …

Модел на „Плејбој“ пронајдена мртва на 45 години, полицијата започна итна истрага Read More »