• куче

Позната старлета го подарила кучето бидејќи повеќе не било слатко за на Инстаграм: Ова e нејзино седмо милениче

Британската старлета Кејти Прајс (45) се најде на удар на критики откако го даде своето куче на нов сопственик само една година откако го посвои, пишува „Сан“. Минатата година Кејти стана сопственичка на кученце германски овчар, кого го нарече Тенк. Како што откри извор близок до старлетата, таа сега му го подарила на својот електричар. …

Позната старлета го подарила кучето бидејќи повеќе не било слатко за на Инстаграм: Ова e нејзино седмо милениче Read More »