• скопје

ФОТО | Скопјани и во февруари на велосипед

Скопјани и во февруари возат велосипед. Камерата на „Слободен печат“ низ центарот на градот забележа десетици велосипедисти кои ни студеното време не ги спречи да стигнат до посакувата дестинација. Возењето велосипед освен што претставува одлична кардио вежба за вашето тело, согорува калории и брзо ве носи до посакуваната дестинација. Возењето велосипед е и мошне забавна …

ФОТО | Скопјани и во февруари на велосипед Read More »