• Анџелина Џоли

ФОТО | Анџелина Џоли има нов дечко: Фотографирана со британскиот рапер Акала

Анџелина Џоли е подготвена за својот прв официјален дечко од 2016 година, бидејќи е видена во друштво на британскиот рапер наречен Акала. Таа отсекогаш била една од музите на Холивуд и секогаш била во центарот на вниманието каде и да оди. Од раскинувањето со Бред Пит, пред нешто помалку од една деценија ѝ се припишуваат …

ФОТО | Анџелина Џоли има нов дечко: Фотографирана со британскиот рапер Акала Read More »