ФОТО | Анџелина Џоли направи мистериозни тетоважи на средните прсти, фановите мислат дека се за Бред Пит

Американската актерка Анџелина Џоли има десетици тетоважи на своето тело, а секоја од нив има посебно значење за неа. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Познатиот тату-артист „Мистер Кеј“ од Њујорк објави замаглена фотографија од новите тетоважи на актерката, која решила да ги направи на двата средни прста. „Сѐ уште не ми се верува …

ФОТО | Анџелина Џоли направи мистериозни тетоважи на средните прсти, фановите мислат дека се за Бред Пит Read More »