ВО ЖИВО: Пречекот на премиерот Ципрас пред Влада

Фото: МИА

Грчкиот премиер Алексис Ципрас, по слетувањето на аеродромот во Скопје, пристигна пред Влада.

Пречек на грчкиот премиер Алексис Ципрас во Скопје

Publiée par Sloboden Pecat sur Mardi 2 avril 2019

Видео на денот