Во продолжението на „Сексот и градот“ се враќа старата љубов на Кери Бредшо

На почетокот на годината, обожавателите на култната серија „Сексот и градот“ беа воодушевени од веста за повторното обединување на омилените хероини на сите времиња. Актерките Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис уште еднаш ќе ги оживеат улогите што ги направија славни во новото издание на серијата со наслов „And Just Like That“. Иако … Продолжи со читање Во продолжението на „Сексот и градот“ се враќа старата љубов на Кери Бредшо