Ванда Нара ги „чести“ навивачите (ФОТО)

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Ванда Нара, сопругата на Мауро Икарди објави фотографија со која ги запали социјалните мрежи. Во прашање е фотографија во која таа е сликана како од мајка родена. Нејзиното голо тело ја „запали“ имагинацијата на мажите ширум светот.

View this post on Instagram

En el paraíso ?? working

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Инаку Ванда е позната по честите објави на друштвените мрежи на кои објавува провокативни фотографии.

View this post on Instagram

A los que juegan a perderte , déjales ganar ♥️

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

View this post on Instagram

Feliz

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Ванда Нара и нејзиниот сопруг Мауро Икарди се во „војна“ со навивачите на Интер по одбивањето на капитенот да потпише нов договор барајќи поголема плата од таа што клубот е подготвен да му ја даде. Ванда се надева дека со фотографијата ќе ги стопли срцата на гневните навивачи.