• закуска

РЕЦЕПТ | Мартина ни направи полнети печурки: Совршена идеја за овој викенд

Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви од мали нозе, а со текот на годините и искуството научила дека најважна состојка во секое јадење е – љубовта. Денес Мартина ни направи полнети печурки. Омилени по дома и …

РЕЦЕПТ | Мартина ни направи полнети печурки: Совршена идеја за овој викенд Read More »