• вторпат

Се роди Ива: Фудбалерот Влатко Гроздановски стана татко по вторпат!

Поранешниот репрезентативец и фудбалер на ФК Варадар, Влатко Гроздановски стана татко по втор пат. Среќната вест фудбалерот ја сподели на социјалните мрежи каде напиша: – Денес, 18-ти ноември 2020 по втор пат станав татко. Мојата сопруга Христина Мицевска Грозданоска на свет ја донесе нашата втора ќеркичка Ива. Мила си доби сестричка. Да си жива и …

Се роди Ива: Фудбалерот Влатко Гроздановски стана татко по вторпат! Read More »