• успеа

ФОТО | Успеа да го освои срцето на една од најубавите жени во светот: Дали ова е новото момче на Анџелина Џоли?

Според пишувањето на странските медиуми, Анџелина конечно ја пронашла среќата во љубовта… Иако разводот со Бред Пит сè уште не е завршен, а според предвидувањето на експертите, тој ќе трае со години, Анџелина влезе во нова романса. Со години по разделбата од Бред, никој не успеа да ја заинтригира и да и го освои срцето, а …

ФОТО | Успеа да го освои срцето на една од најубавите жени во светот: Дали ова е новото момче на Анџелина Џоли? Read More »