• тв

ВИДЕО | Симпсонови на пистата кај Баленсијага: Марџ е новата модна икона

Модната куќа „Balenciaga“ се шегуваше на сопствена сметка на претставувањето на својата последна пролет/лето 2022 колекција во Париз која беше во многу необична форма – специјална епизода на легендарната анимирана серија „The Simpsons“. Брендот „Balenciaga“ не испушти да се „пофали“ со елитниот статус кој го носи како марка, високите цени кои ги има и приватните …

ВИДЕО | Симпсонови на пистата кај Баленсијага: Марџ е новата модна икона Read More »