• Токио

ФОТО | Урсула Корберо го освои светот како разбојник: Која е Токио од „La Casa de Papel“ во приватниот живот?

Урсула Корберо моментално е една од најпопуларните актерки во светот благодарение на серијата „La Casa de Papel“, а ние истражувавме што правела таа досега. Шпанската актерка и модел Урсула Корберо стана позната благодарение на хит серијата „La Casa de Papel“, чија последна сезона пристигна на малите екрани пред неколку дена и ги изненади сите обожаватели …

ФОТО | Урсула Корберо го освои светот како разбојник: Која е Токио од „La Casa de Papel“ во приватниот живот? Read More »