• танчерка

ФОТО: Новата девојка на Милош Биковиќ е вонсериски убавата Русинка Арина Волошина

Популарниот актер Милош Биковиќ наводно има нова девојка, а тоа е руската танчерка Арина Волошина. На покана на режисерот Никита Михалков, Милош Биковиќ отпатувал за Москва за да биде член на жирито на Меѓународниот филмски фестивал, и додека руските медиуми пишуваат за неговите успеси на професионалниот план, Биковиќ го поминува своето време во најубаво друштво. …

ФОТО: Новата девојка на Милош Биковиќ е вонсериски убавата Русинка Арина Волошина Read More »