• свр

Уапсен 69 годишен тетовчанец: Ја допирал малолетната сосетка по телото

Родители во полиција пријавиле сосед дека ја допирал нивната ќерка по што пријавениот е лишен од слобода. Настанот се случил вчера околу 20 часот. -Вчеравечер во 22.10 часот на ул.„Тодор Циповски-Мерџан” во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово го лишиле од слобода И.К.(69) од Тетово, затоа што околу 19.45 часот допирал по телото малолетничка од …

Уапсен 69 годишен тетовчанец: Ја допирал малолетната сосетка по телото Read More »