• Светлана Цеца Ражнатовиќ

ВИДЕО | Цеца во сериозен клинч со Саша Поповиќ: Не дојдов овде за ти да ме малтретираш

По конфликтот со Драган Стојковиќ – Босанец во претходната епизода на најгледаното музичко шоу на Балканот „Ѕвездите на Гранд“, Цеца Ражнатовиќ влезе во сериозен клинч со Саша Поповиќ. Во најавата за новото шоу, Цеца му замери на Саша Поповиќ, бидејќи не му се допаѓаа неговите потези.   View this post on Instagram   A post …

ВИДЕО | Цеца во сериозен клинч со Саша Поповиќ: Не дојдов овде за ти да ме малтретираш Read More »