• Сузана Турунџиева

Сузана Турунџиева: Не е важно колку години трае едно пријателство, туку колку искрени насмевки се родиле во него

Сузана Турурнџиева на својот инстаграм профил сподели уште една фотографија во друштво на хероината од документарниот филм „Медена земја“ – Атиџе Муратова. Под фотографијата Сузана напиша: „Не е важно колку години трае едно пријателство, туку колку искрени насмевки се родиле во него“.   View this post on Instagram   A post shared by Сузана Турунџиева …

Сузана Турунџиева: Не е важно колку години трае едно пријателство, туку колку искрени насмевки се родиле во него Read More »