3 суперздрави витамински напитоци за инстант енергија

Напиток со цвекло Состојки: – 1 помала главица цвекло – морков – јаболко – ½ шољичка вода – 2 ротквици – ½ лажица семки од сончоглед – лажица мед Подготовка: Излупете ги и исецкајте ги цвеклото, морковот и јаболкото и ротквицата. Испасирајте ги и додадете вода. Потоа додадете ги семките од сончоглед и додадете го …

3 суперздрави витамински напитоци за инстант енергија Read More »