• стјуардеси

ФОТО: Турската фитнес-инструкторка не ја пуштиле во авионот, бидејќи била премногу гола

Дениз Сајпинар, фитнес-sвезда од Турција, беше прилично лута поради однесувањето и грубоста на персоналот на аеродромот во Тексас, Америка. Поточно, заради нејзината комбинација на облека, тие не ја пуштиле во авионот. Нејзиниот изглед бил оценет како навредлив. Турчинката, која ја следат повеќе од милион луѓе на Инстаграм, во четвртокот доживеала непријатно искуство на аеродромот во …

ФОТО: Турската фитнес-инструкторка не ја пуштиле во авионот, бидејќи била премногу гола Read More »