• софија вергара

ФОТО: Дури ни Софија Вергара не одолеала на „Фотошоп“

Актерката Софија Вергара е позната по своите заносни облини и убавина, но се чини дека дури ни таа не одолеала на шармот на „Фотошоп“, пренесува „Index“.   View this post on Instagram   A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) На фотографија која што актерката ја споделила на нејзиниот инстаграм-профил, на која позира во костим …

ФОТО: Дури ни Софија Вергара не одолеала на „Фотошоп“ Read More »