• шокира

„Светски позната пејачка не смее да си го дозволи ова“ – Освен што шокира на настапите, Лејди Гага шокира и на улица (ФОТО)

Кога Лејди Гага се појавила на улиците на Лос Анџелес, следеле коментари кои не биле ниту малку благонаклонети. Нејзиниот избор на аутфит овојпат не наишол на одобрување ниту кај нејзините фанови, ниту кај модните експерти. На нејзините сценски костими кои се поинакви и впечатливи веќе навикнавме. Тие предизвикуваат најразлични мислења – една група луѓе се …

„Светски позната пејачка не смее да си го дозволи ова“ – Освен што шокира на настапите, Лејди Гага шокира и на улица (ФОТО) Read More »