• сеир

ВИДЕО | Сеир во Белград: Ни „ламборгини“ не оди без бензин

Вчера во Белград граѓаните присуствуваа на една необична сцена во Нов Белград. Имено, оти им снемало гориво или поради некој друг дефект, две млади момчиња туркаа луксузен и прескап автомобил од марката „ламборгини“, што го сврте вниманието на другите возачи. Откако снимката се појави на социјалните мрежи голем број корисници се пошегуваа на сметка на …

ВИДЕО | Сеир во Белград: Ни „ламборгини“ не оди без бензин Read More »