• сара џесика паркер

ФОТО | Запознајте ги децата на Сара Џесика Паркер: Синот од оваа година е бруцош

Познатата актерка Сара Џесика Паркер, или попозната како Кери Бредшо од серијата „Сексот и градот“, на својот инстаграм – профил сподели фотографии од нејзините три деца. И додека сите зборуваат за продолжението, кое веќе се снима на улиците во Њујорк, ретко кој ги знае деталите за приватниот живот на актерката.   View this post on …

ФОТО | Запознајте ги децата на Сара Џесика Паркер: Синот од оваа година е бруцош Read More »