• ријана

Ирина Шајик во жешко издание: Нови фотографии за „ Savage X Fenty“ на Ријана

Манекенката Ирина Шајик се појави на нови фотографии за марката „Savage X Fenty“ во заводливи пози и жежок аутфит. Откако манекенката ја предводеше парадата на Ријана во третото издание на ревијата „Savage X Fenty“ овој месец, овој понеделник успева да ја разгори линијата со објава на официјалниот инстаграм профил на брендот. 35-годишната Ирина го привлече …

Ирина Шајик во жешко издание: Нови фотографии за „ Savage X Fenty“ на Ријана Read More »