• рен

Нов шок за Меси и фудбалерите на ПСЖ, останаа заглавени на паркинг поради тепачка на навивачи

На фудбалерите на ПСЖ ќе им преседне гостувањето во Рен бидејќи го доживеаја првиот пораз сезонава во Лига 1, но притоа имаа проблеми и при поаѓањето и при враќањето кон Париз. Прво, ѕвездите на ПСЖ поради невремето кое го зафати Париз, наместо со авион тргнаа со автобус до Рен, а денеска беа „заглавени“ на паркингот …

Нов шок за Меси и фудбалерите на ПСЖ, останаа заглавени на паркинг поради тепачка на навивачи Read More »