• рајан гослинг

ВИДЕО | И покрај критиките, го собори рекордот на гледаност: Ова е најскапиот филм на „Нетфликс“, а собра звучни имиња

Долгоочекуваниот акционен спектакл „Сивиот човек“ е вистинско летно освежување. Вреден 200 милиони долари, филмот со Рајан Гослинг во улога на агент на ЦИА, излезе на „Нетфликс“ и веднаш се најде на првото место на трендинг. Крис Еванс, Ана де Армас и Били Боб Торнтон се само дел од познатите имиња кои учествуваа во проектот.   …

ВИДЕО | И покрај критиките, го собори рекордот на гледаност: Ова е најскапиот филм на „Нетфликс“, а собра звучни имиња Read More »