• попот

Бизарно видео од кралицата на попот ја згрози планетата: Мадона и по 30 години успеа да ги шокира обожавателите (ВИДЕО)

Популарната пејачка објави видео за кое дефинитивно долго ќе се зборува. Луиза Чиконе (61), попозната по уметничкото име Мадона, одлучи по еден концерт да се опушти на начин на кој тоа го прават професионалните спортисти – во када полна мраз. Пејачката видеото од малиот ритуал го објавила на Инстаграм со опис „Ќе го започнеме ли …

Бизарно видео од кралицата на попот ја згрози планетата: Мадона и по 30 години успеа да ги шокира обожавателите (ВИДЕО) Read More »