• погледнете

ВИДЕО | Погледнете го киднапирањето на српски бизнисмен во Украина

Исчезнувањето на Милован Рогановиќ во Украина го пријавил неговиот пријател, истакнувајќи дека тој не одговарал на телефон долго време, а полицијата открила дека тој бил киднапиран на 7 јуни. Сега, украинските портали објавија видео од непријатниот настан. На социјалната мрежа Јутјуб се појави видео на кое наводно се гледа како српскиот бизнисмен Милован Рогановиќ како …

ВИДЕО | Погледнете го киднапирањето на српски бизнисмен во Украина Read More »