• поединечни билети

Продажба на поединечни билети за дуелите на Вардар со Монпелје, Кил и Пик Сегед

Со цел да им се овозможува на навивачите навреме да обезбедат билет за некој од следните три домашни натпревари во ЕХФ Лига на шампионите од денеска почнува продажбата на поединечните билети за средбите против Монпелје, Кил и со ПИК Сегед. – Првиот меч Вардар го игра против Монпелје на 13 октомври во 20.45 часот. – …

Продажба на поединечни билети за дуелите на Вардар со Монпелје, Кил и Пик Сегед Read More »