• пиво

ВИДЕО: Тенисерите на теренот помалку важни, таа го „украде“ шоуто на УС Опен!

Една атрактивна блондинка се најде во центарот на вниманието на грен слем турнирот „УС Опен“ во Њујорк (САД), а причина не се нејзините тениски вештини. Таа од трибините го следеше дуелот во машка конкуренција помеѓу Баутиста Агут и Оже Алијасим. Во моментот кога камерите почнаа да ја снимаат, одлучи да го обележи тоа на еден …

ВИДЕО: Тенисерите на теренот помалку важни, таа го „украде“ шоуто на УС Опен! Read More »