• пие

Видео кое го згрози светот: Чистачка пие вода од писоар за да им докаже на шефовите дека добро исчистила (ВИДЕО)

Снимката на која се гледа како чистачка во униформа со пластична чаша зема вода од ВЦ шолја, поточно од писоар, за да ја испие пред група луѓе, предизвикала расправии на кинеската социјална мрежа Веибо. Таа наводно самата им предложила на претпоставените да го направи тоа, за да им докаже дека добро ја завршила работата, акомпанијата …

Видео кое го згрози светот: Чистачка пие вода од писоар за да им докаже на шефовите дека добро исчистила (ВИДЕО) Read More »