• патување

ФОТО | Лила Филиповска замина во Прага: Ако се сретнеме таму ќе одиме да јадеме Трделник

Познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Деновите поминати на плажа и костими за капење завршија и за Лила која ова лето го искористи максимално. Храна, прекрасни дестинации и модни комбинации, инстаграм – профилот на Лила е како разгледница.   View this post on Instagram   A …

ФОТО | Лила Филиповска замина во Прага: Ако се сретнеме таму ќе одиме да јадеме Трделник Read More »