• нутриционистка

Мајката на милијардерот Илон Маск: Бев малтретирана во бракот, сиромашна и израснав генијалци

Меѓународниот супермодел, нутриционистка и претприемачка ја споделила својата лична приказна и лекциите стекнати од сопствениот, како што самата вели, опасен и претпазлив начин на животот во книгата „Жената со план: совети за живот полн со убавина, авантури и успех“.     View this post on Instagram   A post shared by Maye Musk (@mayemusk) Меј …

Мајката на милијардерот Илон Маск: Бев малтретирана во бракот, сиромашна и израснав генијалци Read More »