• нов албум

„Фенти“ на Ријана со трето издание – и новости за новиот албум на пејачката

Ријана повторно создава револуција на модната писта – долгоочекуваната трета колекција на брендот „Фенти“ на поп дивата Ријана се одржи во Лос Анџелес во присуство на бројни славни личности. 33-годишната пејачка Ријана блесна како дијамант на црвениот килим при промовирањето на специјалната ревијата за својот бренд Фенти насловена „Savage X Fenty Vol. 3“. Ова трето …

„Фенти“ на Ријана со трето издание – и новости за новиот албум на пејачката Read More »