• мртов маж

Скопјанец пронајден мртов во стан во Аеродром

Жител на скопската населба Аеродром вчера бил пронајден мртов во неговиот стан во населбата, соопшти МВР. „На 13.09.2021 во 20.30 часот во СВР Скопје било пријавено во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Џ.М.. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош. Увид извршила екипа од СВР Скопје, а …

Скопјанец пронајден мртов во стан во Аеродром Read More »