• монпелје

Гаџа понекогаш го нервира Вујовиќ, Кудуз ќе биде подготвен за Монпелје

Вардар 1961 после три кола оваа сезона во Лигата на шампионите моментно го дели првото место со Пик Сегед во рамките од групата „А“ со по пет бодови. Играчите на тренерот Веселин Вујовиќ се во мини серија од две победи и навивачите на овој клуб дека истата ќе продолжи и на 13 октомври кога во …

Гаџа понекогаш го нервира Вујовиќ, Кудуз ќе биде подготвен за Монпелје Read More »