• мила кунис

„Не смрди. Мириса на житарици, многу слатко“: Актерот Метју Меконахи воопшто не користи дезодоранс

Оскаровец се приклучи на листата на познати личности кои ги открија деталите за неговата хигиена. Многу од нив не користат и се противат на дезодорансите, а некои дури избегнуваат да се истушираат. Брачната двојка Мила Кунис и Ештон Качер неодамна започнаа дискусија за хигиенските навики, откако во подкастот „Armchair Expert“ изјавија дека ги капат своите …

„Не смрди. Мириса на житарици, многу слатко“: Актерот Метју Меконахи воопшто не користи дезодоранс Read More »