• мендес

Ева Мендес призна дека поради мајчинството го занемарила изгледот

Актерката Ева Мендес долго време важеше за една од најубавите жени во Холивуд, но откако стана мајка, таа престана да снима филмови и целосно се повлече од јавноста, посветувајќи му се на мајчинството. Своето прво дете, ќеркичката Есмералда, ја роди на 42 години, а две години подоцна со сопругот Рајан Гослинг ја доби и ќеркичката …

Ева Мендес призна дека поради мајчинството го занемарила изгледот Read More »