• меган маркл

ФОТО | Меган Маркл се појави во фустан од 4.500 долари и обетки од 16.500 долари

Меган Маркл и принцот Хари присуствуваа на фестивалот „Global Citizen Live“, во Централ Парк, Њујорк. Војвотката и војводата од Сасекс таму зборуваа за вакцинацијата против коронавирусот и за испораката на вакцини во посиромашните земји. Меган пристигнала облечена во црно палто, под кое носела бел мини фустан од Сан Гало Котур со потпис на „Валентино“. Цената …

ФОТО | Меган Маркл се појави во фустан од 4.500 долари и обетки од 16.500 долари Read More »