• мадона

ФОТО | Мадона повторно провоција: Фановите загрижени за окото на пејачката кое изгледа како да крвари

Светската поп – икона Мадона објави неколку разголени фотографии на својот инстаграм – профил повторно привчекувајќи го вниманието на фановите. „Те обожавам“, „Омажи се за мене“, „Ти си најдобра“, „Лоша девојка“, „Гориш“, се само дел од коментарите под серијата фотографии што собраа речиси половина милион лајкови за само петнаесет часа од објавата.   View this …

ФОТО | Мадона повторно провоција: Фановите загрижени за окото на пејачката кое изгледа како да крвари Read More »