• љубовница

Алина Кабаева – тајната прва дама на Русија: Љубовницата на Путин првпат се појави во јавноста по две и пол години

Руската гимнастичарка и освојувачка на златен олимписки медал Алина Кабаева (37) се повлече од јавниот живот кога во 2018 година почна да се шушка дека очекува близнаци со рускиот претседател Владимир Путин (68).   View this post on Instagram   A post shared by ????? ??????? – ??? ℂ??? (@alina_kabaeva_fan_club) Две и пол години во …

Алина Кабаева – тајната прва дама на Русија: Љубовницата на Путин првпат се појави во јавноста по две и пол години Read More »