• Лила

ФОТО | Во домот на Лила: Прекрасни салонски растенија и многу цвеќе, но едно носи среќа во љубовта

Познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Деновите поминати на плажа во костими за капење завршија и за Лила која ова лето го искористи максимално.   View this post on Instagram   A post shared by Lila (@lilafilipovska) Храна, прекрасни дестинации и модни комбинации, инстаграм – профилот …

ФОТО | Во домот на Лила: Прекрасни салонски растенија и многу цвеќе, но едно носи среќа во љубовта Read More »