• лила филиповска

ФОТО | „Никогаш нема да поминам преку својата гордост“: Лила испрати силна порака и ја обои косата црна

Познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Деновите поминати на плажа и костими за капење завршија и за Лила која ова лето го искористи максимално.   View this post on Instagram   A post shared by Lila (@lilafilipovska) Храна, прекрасни дестинации и модни комбинации, инстаграм – профилот …

ФОТО | „Никогаш нема да поминам преку својата гордост“: Лила испрати силна порака и ја обои косата црна Read More »