• лена хиди

ФОТО | Ѕвездата на „Игра на тронови“ во лежерно издание: Конечно успеа да ја надмине депресијата од која страдаше со години

Ѕвездата од „Игра на тронови“ била уловена од папараците додека се шетала во лежерно издание, во кое многумина не ја препознале. Британската актерка Лена Хиди (47) која се прослави со улогата на Серсеј Ланистер во серијата „Игра на тронови“ била фотографирана во Лос Анџелес, но многумина не ја препознале. Папарацо фотографите ја уловиле додека го шетала своето …

ФОТО | Ѕвездата на „Игра на тронови“ во лежерно издание: Конечно успеа да ја надмине депресијата од која страдаше со години Read More »