ФОТО | Антонио Бандерас, најпосакуваниот латино заводник се ожени со најубавата жена во светот: Ја изневери, ја остави и денес има 20 години помлада партнерка

Светски познатиот актер, Антонио Бандерас, се појави на Филмскиот фестивал во Венеција и ги остави сите без здив. Многумина се прашуваат како успева да изгледа толку добро иако веќе е во седмата деценија од својот живот.   View this post on Instagram   A post shared by Antonio Banderas (@antoniobanderasoficial) На црвениот тепих беше придружуван …

ФОТО | Антонио Бандерас, најпосакуваниот латино заводник се ожени со најубавата жена во светот: Ја изневери, ја остави и денес има 20 години помлада партнерка Read More »