• ким катрал

Ким Катрал призна: Никогаш не ме ни прашаа да бидам дел од новата сезона на „Сексот и градот“

Ким Катрал, на гледачите најпозната по улогата на Саманта во „Сексот и градот“, зборуваше за односот со колешките од култната серија. Во интервјуто за „Variety“ призна дека никогаш не добила повик за учество во новите епизоди од серијата „And Just Like That“. „Никогаш не ме прашаа да се приклучам во серијата „And Just Like That“. …

Ким Катрал призна: Никогаш не ме ни прашаа да бидам дел од новата сезона на „Сексот и градот“ Read More »