• keeping up with the kardashians

ВИДЕО | Ким Кардашијан: Не можам повеќе да го правам ова – Го изневерив!

Ким Кардашијан во последната епизода од ријалити шоуто „Keeping up with the Kardashians“ се отвори за нејзините чувства во однос на неуспешниот брак со раперот Канје Вест.   View this post on Instagram   A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) „Не можам веќе да го правам ова. Зошто сум заглавена на ова место …

ВИДЕО | Ким Кардашијан: Не можам повеќе да го правам ова – Го изневерив! Read More »